Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

17. výstava HRY A HLAVOLAMY

25. 08 2011 | Poznejte novinky ze světa her a hlavolamů, nakupte originální vánoční dárky a získejte sběratelské unikáty. Hrát hry budete moci třeba 10 hodin v kuse v krásných prostorách Novoměstské radnice.

Kromě tradiční a nejvíce navštěvované velké herny deskových her pro hráče bez rozdílu věku je připravený i bohatý doprovodný program, obsahující nejen přednášky pro školy a skupiny, ale také hlavolamové workshopy pro veřejnost, kde se dozvíte správné postupy luštění, tipy a triky zkušených hlavolamistů. Návštěvníci výstavy se mohou těšit na dílny origami nebo českou síň sběratelů.

Pro školní i mimoškolní skupiny jsou připraveny zajímavé přednášky z oblasti matematiky, logiky a rébusů, které se budou konat vždy dopoledne ve čtvrtek a v pátek.

Jednou z netradičních doprovodných akcí bude letos výstava a workshop origami. Origami je japonské slovo, které znamená "skládat papír". Skládání papíru má v Japonsku dlouhou tradici, ale rozvíjelo se i v jiných zemích a dnes je známé po celém světě. Počátky origami spadají až do 9. století našeho letopočtu. V průběhu staletí se origami vyvinulo ve zvláštní formu umění s mnoha možnostmi vytváření i použití a bylo převzato i v dalších kulturních okruzích. Dodnes má většina skládaných tvarů svůj vzor ve světě zvířat a rostlin. Přijďte si poskládat své origami pro štěstí a nasbírat zkušenosti od odborníků.

Pro návštěvníky je připravena speciální akce, při které mohou získat vstupenku zdarma. Každý, kdo přinese z domova svůj vlastní rotační hlavolam ve čtvrtek 8. 9. odpoledne nebo hlavolam ježek v kleci v pátek 9. 9. odpoledne, získá k zakoupené vstupence jednu zdarma.

Program 17. výstavy HRY A HLAVOLAMY:

Velkolepá herna deskových her pro všechny hráče bez rozdílu věku
Přednášky pro školy a skupiny
Hlavolamové workshopy pro veřejnost
Setkání sběratelů – česká síň sběratelů
Origami workshop a výstava Ondřeje Cibulky (http://www.origamido.cz/)

Datum: 8. - 11. 9. 2011
Místo: Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1/23, 120 00 Praha 2
Otevírací doba: čtvrtek a pátek 8.00 – 18.00 h, sobota a neděle 10.00 – 18.00 h
Vstupné: plné 70 Kč, snížené 50 Kč, rodinné 150 Kč, skupinové 40 Kč

www.praha11.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO