Právě se nacházíte:

Běh Jižním městem

Startuje se v neděli 15. dubna 2012 od 9:30 hodin v Centrálním parku na Jižním Městě. Závod se uskuteční pod záštitou starosty městské části Praha 11 Mgr. Dalibora Mlejnského.

Pořadatelem je Sportovní Jižní Město, o. p. s. Ředitelem závodu je PaedDr. Ladislav Kárský, hlavním rozhodčím Adriana Dvořáková a technickým ředitelem Jindřich Linhart.

Přihlásit se lze on line přihlášky do čtvrtka 12. 4. do 20:00 hodin na adrese info@sportovnijizni-mesto.cz. Přihlášení na místě je možné v závodní kanceláři v prostoru startu a cíle od 8:45 hod., nejpozději 40 minut před startem kategorie. Startující obdrží startovní číslo a čip (vrací se) proti zaplacení startovného.

Doprava je snadná, ze stanice metra Opatov, odtud pěšky 350 m souřadnice GPS (50°1´45.098´´N 14°30´41.813´´E). Startovné je 30 Kč za start, kategorie žactva má startovné zdarma. Povrch trati je smíšený asfaltový a travnatý povrch. Občerstvení bude k dispozici v prostoru startu a cíle stejně jako šatny.

Výsledky budou vyvěšovány průběžně v prostoru cíle. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webu: ČAS (http://www.atletika.cz) a SJM (www.sportovnijiznimesto.cz).

Upozorňujeme, že v prostoru startu a cíle závodu není možné parkovat.

www.praha11.cz