Co nemusíte kupovat na letní párty?

Určitě to znáte – rozhodli jste se zorganizovat letní párty pro rodinu či přátele a teď sedíte nad nekonečným nákupním seznamem. Nemluvě o tom, že když si ho promítnete do množství těžkých nákupních tašek, máte pokušení celou akci raději odvolat. Poradíme vám, jak si to celé zjednodušit a především ulehčit.

Sycená voda

Mají vaši hosté rádi „čisté“ bublinky, nebo si potrpí na domácí limonády? Chystáte se předvést svoje barmanské umění i na míchaných drincích s alkoholem? Čerstvá perlivá voda je základem každého nápojového lístku a vy jí podle počtu hostů můžete potřebovat klidně i desítky litrů. Pokud byste si ji měli přinést z obchodu v jednorázových PET lahvích, nebude to lehké (a to doslova), a už vůbec ne ekologické. Navíc jestliže nelze žízeň hostů dobře odhadnout, lehce se stane, že vám pár lahví bude chybět, nebo si naopak vytvoříte zásoby, které vám budou doma zabírat místo. Ideálním řešením je obstarat si domácí výrobník perlivé vody, s nímž průběžně připravíte tolik čerstvých bublinek, kolik potřebujete. Intenzitu sycení vody si můžete regulovat, takže na své si přijdou milovníci jemně perlivé i ti, kteří mají rádi, když to při pití doslova „prská“. S jednou bombičkou potravinářského CO2, kterou najdete v balení přístroje, připravíte až 80 litrů perlivé vody. Každopádně zkušení uživatelé doporučují mít doma aspoň jednu náhradní pro případ, že zapomenete včas vyměnit prázdnou za plnou.
Pokud máte rádi chytrá řešení, která stačí vytáhnout z krabice a párty může začít, limitovaná edice setu JET White Love Raspberry  je pro vás to pravé. Obsahuje bílý výrobník JET s bílou lahví JET, bombičku CO2 a jako bonus dvě další litrové lahve JET v červeném provedení s malinovým potiskem. A k tomu všemu balení malinové příchutě, které vystačí přibližně na dvanáct litrů vynikající perlivé malinovky.
Cena setu: 1 799 Kč.

Slazené nápoje

Letní párty se jen těžko obejde bez slazených nápojů, které milují snad všechny generace. Ale ani to nemusí znamenat, že si v supermarketu naložíte vozík plastovými „sixpacky“ různých druhů. Navíc když ani není možné dopředu odhadnout, která chuť půjde nejvíc „na dračku“. Oblíbené chutě, které byly donedávna dostupné jen ve formě tzv. ready-to-drink nápojů, si nyní můžete připravit také přímo v pohodlí domova a v množství, jaké právě potřebujete. Například ikonické chutě nápojů PepsiCo dnes už koupíte i ve formě originálních koncentrovaných příchutí od SodaStream, ke kterým stačí přidat čerstvě naperlenou vodu. V nabídce je šest příchutí – od klasické Pepsi 7UP a Mirindy až po jejich varianty bez cukru – Pepsi Max, 7UP Free a Mirinda Light. Z jedné příchutě pak nachystáte až devět litrů nápoje, což odpovídá zmíněnému sixpacku 1,5litrových PET lahví. Jestliže jste tedy doposud byli odkázaní jen na vláčení těžkých PET lahví z obchodu, doporučujeme vyzkoušet, čerstvě naperlená „domácí verze“ chutná skvěle!
Všechny příchutě nakoupíte samostatně v balení po 440 ml. Pokud vás ale právě tato možnost inspirovala k nákupu výrobníku perlivé vody, doporučujeme obstarat si set Spirit Black Pepsi. Obsahuje nejprodávanější výrobník Spirit Black spolu s bombičkou s potravinářským CO2, lahev s logem Pepsi Max a k tomu 440 ml příchutě Pepsi Max a čtyři testovací příchutě Pepsi, Mirinda, 7Up a 7Up Free.  
Cena setu: 2 299 Kč.