Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Den diagnostiky

8. 12 2011 | Na Základní škole a Mateřské škole Chodov, Květnového vítězství 57, proběhne den s pedagogicko-psychologickou diagnostikou rozumových schopností dětí od 2,5 do 17 let.

V sobotu 21. ledna 2012 od 8:00 do 17:00 hodin Základní škola Chodov realizuje skupinovou integraci mimořádně nadaných žáků na 1. stupni školy již od r. 2007. Učitelé jsou proškoleni a kvalifikovaní v práci s mimořádně kognitivně nadanými žáky, realizují obohacující styl vzdělávání. Na základě výsledků testů z psychologické diagnostiky může být dítě po potvrzení školní zralosti a dalších náležitostí pedagogicko-psychologickou poradnou zařazeno do speciálního programu školy pro nadané žáky.
 
Zájemci tak mohou zjistit aktuální schopnosti svých předškoláků včas, ještě před dobou zápisů na základní školy. V rámci programu diagnostického dne získají možnost:
 
- zjistit aktuální úroveň schopností a studijních předpokladů svých dětí; testování zajišťují poradenští pracovníci, kteří mají zkušenosti s diagnostikou nadaných dětí. Výsledek testování předškoláků je směrodatný i pro vstup dítěte do studijní skupiny pro nadané žáky; pro starší žáky (od 8 do 15 let) je výsledek vhodný k posouzení studijních schopností a směru výběru další vzdělávací dráhy
 
- udělat si představu o vhodných odpoledních aktivitách pro své potomky, které jsou nabízeny ZŠ Chodov, Centrem nadání a Mensou
 
- být informováni o vhodných výchovných strategiích a vzdělávací péči o své děti z pohledu zkušených psychologů a pedagogů.
 

www.praha11.cz 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO