Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Hledáte nové zákazníky?

25. 05 2011 | Společnost Marketingové databáze je jedním z mála dodavatelů skutečně kvalitních a aktuálních zakázkových a standardizovaných databází marketingových informací o českých subjektech, vybraném personálu v nich a některých specifikách souvisejících s jejich činností pro B2B.

Personálně navazuje na tradici zakázkové výroby databází Albertina, ale modernější technologií dynamické aktualizace dat, spojenou s technologiemi rešerší webových stránek, telemarketingu a obohacování kreditními informacemi ze systému OCTOPUS sesterské společnosti DC GROUP. Více než desetiletí zkušeností s budováním datových zdrojů a technologií jejich aktualizací a doplňování, spojených s analýzou a syntézou dat vyústilo v existenci skutečně profesionálního dodavatele marketingových databází s odpovídajícím technologickým zázemím a neustále aktualizovanou a doplňovanou datovou základnou.

Produkty a služby firmy jsou určené obchodním a marketingovým oddělením subjektů, které potřebují realizovat efektivní marketing a obchod v B2B a nechtějí si data draze vyrábět sami.

Hlavními produkty a službami jsou:
· Celková databáze všech podnikatelských subjektů v ČR a specializované výběry z ní
· Specializovaná databáze OCTOPUS – Kontakt
· Specializovaná databáze Autoparky
· Specializovaná databáze Manažeři
· Specializovaná databáze Monitoring nově vzniklých firem
· Specializovaná databáze Monitoring změn vlastníků
· Specializovaná databáze Telefonní seznam
· Specializovaná služba Aktualizace a doplnění stávající databáze

Firma si získala i přes krátkou dobu své existence několik desítek zajímavých zákazníků, z nichž největší jsou například firmy Avia Ashok Leyland Motors, CZ Press, Global Wines, United Registrar of Systems Czech, Hachette Filipacchi, Iveco Czech Republic, CYRRUS, Michelin Česká republika, SAM Headhunting Czech Republic, Nissan Sales CEE, EURODANĚ, SEND Předplatné, PICODAS PRAHA, a další.

www.marketingovedatabaze.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO