Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Jihoměstský advent s pestrým programem

6. 12 2011 | Živý kapr výměnou za papírový. Speciálně pro jihoměstské děti se přiveze celkem 300 ks kaprů z Třeboně. Každou hodinu se bude losovat 50 výherců.

Vánoční trhy
5.  – 22. prosince
každý den od 10 – 19:00 hodin
Nechte se unést slavnostní vánoční atmosférou a užít si pohodu spojenou s ochutnávkou svařeného vína, horkou medovinou i svařeného punče a přitom si nakoupit tradiční vánoční zboží včetně jmelí, adventních věnců, svíček i různých dalších vánočních dekorací.
 
Zvonohra
19. prosince od 17:00 hodin
Oblíbené vystoupení  zvonkohry bude bude trvat přibližně 1 hodinu a provede vás Radek Rejšek. Návštěvníci se mohou těšit na horký punč a těšit se můžete na živý betlém.
 
Velká vánoční akce pro všechny
pro děti navíc spojená s výlovem kaprů
22. prosince od 13:00 do 18:00 hodin
 
Pro návštěvníky bude připravený zahřívaný stánek nazvaný „kavárna“, kde se bude možné na chvíli zahřát a vypít si kávu. Nebude chybět keramický a živý betlém. Rozdávat se bude vánoční cukroví ozdobené jedenáctkou. Na příchozí budou čekat tři tisícovky vánočních perníčků a punč.
 
Speciálně pro jihoměstské děti se přiveze celkem 300 ks kaprů z Třeboně. Takže kluci a holky neváhejte, vystřihněte a podelpte si kapříka v měsíčníku Klíč č. 13 na straně 17 a přijďte si ho vyměnit za živého. Nezapomeňte ho na zadní straně podepsat. Každou hodinu se bude losovat 50 výherců, kteří si odnesou domu živého kapříka. Pro děti, na které se nedostanou kapři, budou připraveny zabalené čokoládové figurky s vánočním motivem.
 

www.praha11.cz 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO