Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Jižní Město i letos pořádá příměstské tábory

12. 01 2012 | Jarní prázdniny si budou moci děti z Jižního Města i letos užít na příměstských jednodenních táborech, které pro ně už pátým rokem organizuje městská část Praha 11.

„Snažíme se tak vyjít vstříc mladým rodinám s dětmi, které nemají jinou možnost a musí i o prázdninách zůstat s dětmi v Praze. Díky našim příměstským táborům si tak děti mohou prázdniny užít smysluplně,“ říká na úvod starosta jedenácté městské části Dalibor Mlejnský.

Příměstské tábory mohou navštěvovat děti od šesti do patnácti let a postaráno o ně bude každý všední den po celou dobu jarních prázdnin, které letos vycházejí Praze 11 na termín od 6. do 10. února. „Kapacita tábora není omezená, objednat se můžou zájemci na jediný den, ale i na celý týden,“ dodává zástupkyně starosty Eva Štampachová. Každý den je pro děti připraven sportovní program, v ceně je zahrnuto jídlo i pitný režim. Místa srazu budou u dvou základních škol (ZŠ K Milíčovu a ZŠ Mikulova). Děti mohou rodiče přivést mezi sedmou a půl devátou ráno a mezi sedmnáctou a osmnáctou hodinou na stejném místě opět vyzvednout. „Mezi tím si děti užijí míčové hry, hry v přírodě či celodenní výlet s výukou lyžování a snowboardingu,“ dodává Štampachová. Cena za jeden den je pro rodiče 200 Kč, zbytek doplácí městská část Praha 11.

„Od roku 2008, kdy se příměstské tábory Prahy 11 poprvé konaly, se jich zúčastnilo již více než 9 000 dětí z Jižního Města. Je to neuvěřitelné číslo a jsem velmi rád, že se děti na naše tábory rády vrací a od rodičů máme jen kladné ohlasy, což nás utvrzuje v tom, že jsou příměstské tábory pořádané naší městskou částí dobrou volnočasovou alternativou,“ dodává na závěr starosta Dalibor Mlejnský.

www.praha11.cz 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO