Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

KOLT pořádá zimní tábor pro děti

19. 01 2012 | Občanské sdružení KOLT pořádá již tradičně zimní dětský tábor pro všechny kluky a holky ve věku 6 až 15 let ve Velké Úpě v Krkonoších.

Účastníci se mohou těšit na lyžování na svazích Portášek, na malou celotáborovou hru, na bobování a spoustu legrace na sněhu, stavění sněhuláků, hokej na terase a spoustu dalších zajímavých věcí. V závislosti na sněhových podmínkách je upravován program pro děti a organizátoři se snaží, aby nezůstalo jen u klasického lyžařského výcviku. Děti si s sebou mohou vzít kromě lyží i sáňky, boby, lopaty, hokejky a podobně. Nebudou se ale věnovat jen zimním sportům, čekají je i deskové a jiné hry, soutěže či diskotéka.

Termíny:

4. 2. – 11. 2. 2012 (jarní prázdniny Prahy 1-5)
11. 2. – 18. 2. 2012 (jarní prázdniny Prahy 6-10)

Ubytování bude již popáté na horské chatě VKUS, což umožňuje bezproblémový přístup hned k několika vlekům včetně lanovky na Portášky. Tábor je však určen všem dětem bez ohledu na jejich lyžařské schopnosti a i o nelyžaře bude postaráno. 

O děti se bude starat tým zkušených táborových vedoucí, kteří společně pořádají zimní i letní dětské tábory již od roku 1993. Samozřejmostí je zkušený zdravotník a kuchařka.

Cena zimního tábora je 2.870,- Kč za osobu, v ceně je doprava, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, dozor a program po dobu trvání celého tábora. Dětem je nutné v závislosti na jejich lyžařských schopnostech dát i přiměřené množství peněz na vleky.

Další info: Lukáš Bezděk
tel.: +420 604 604 604
email: lukmen@kolt.cz
web: www.kolt.cz

www.praha11.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO