Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Kopce v Centrálním parku se zasněžují

6. 02 2012 | Chtěli byste vzít své děti někam na sáňkování nebo bobování? Snadná pomoc. V Centrálním parku (nedaleko Komunitního centra Matky Terezy) městská část Praha 11 právě nainstalovala sněžné dělo, které zajistí sníh pro zimní radovánky dětí.

Sněžné dělo, které městská část Prah 11 vlastní, uměle zasněžuje kopce pro děti z Jižního Města už několikátým rokem.

„I když tento rok podmínky pro zasněžování přišly pozdě, jsme rádi, že alespoň teď před začátkem jarních prázdnin můžeme dětem udělat radost,“ říká starosta jedenácté městské části Dalibor Mlejnský. Ideální podmínky pro zasněžování jsou totiž při mínus čtyřech stupních či ideálně ještě při nižších teplotách pod nulou. „Zasněžovat budeme přibližně dva dny, doufáme, že v sobotu si už děti budou moci užít bobování,“ říká Mlejnský.

Od šestého února zároveň začínají dětem na Jižním Městě jarní prázdniny, o to víc by mohli tuto aktivitu také ocenit rodiče, kteří zde budou moci s dětmi trávit volný čas. „Od šestého do desátého února také probíhají naše jihoměstské příměstské tábory. Pokud nebudou děti zrovna s instruktory na horách, mohou zde také trávit část svého programu,“ dodává na závěr zástupkyně starosty Eva Štampachová.

Umělé zasněžování parku vyjde městskou část Praha 11 přibližně na třicet tisíc korun.

www.praha11.cz 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO