Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Lepší.TV dosáhla milníku 70 programů a od září nabídne i HBO

31. 08 2017 | Lepší.TV nově nabízí již 70 stanic včetně 28 HD kanálů. Jubilejní sedmdesátou stanicí je stanice s leteckou tematikou UP Network. Navíc od září rozšíří nabídku očekávané filmové kanály HBO 1, HBO 2 a HBO 3 a všichni, kdo si pořídí Lepší.TV, včetně stávajících zákazníků, získají HBO na září zdarma. 

„Jsme rádi, že můžeme rostoucímu počtu uživatelů nabízet stále více. Sledujeme jejich požadavky a přání a každý den pracujeme na tom, aby měli k dispozici všechny televizní stanice, které chtějí. Navíc stále vylepšujeme naši platformu tak, aby splňovala všechna přání našich diváků,“ říká Pavel Górecki, Lepší.TV 

Televizní pořady lze s Lepší.TV bez ohledu na čas sledovat až 30 dní zpětně, a to v nejvyšší technické kvalitě a s velmi snadným a přehledným ovládáním. Můžete tak například shlédnout kdykoliv poslední díly oblíbeného seriálu či při příchodu domů vrátit vysílání o několik minut zpět a podívat se od začátku na televizní zpravodajství či sportovní přenos. Umožňuje nahrávat i několik programů najednou, přeskakovat reklamy nebo také přerušit film a vrátit se k němu později. 

Další výhodou Lepší.TV je, že službu lze využívat i bez set-top boxu, například když jste na cestách. Na libovolném počítači, notebooku, tabletu i telefonu se stačí připojit pod svým heslem přes webové rozhraní bez nutnosti jakékoliv další instalace a sledovat téměř kdekoliv svůj oblíbený seriál či sportovní přenos.

Největší výhodou Lepší.TV je poměr cena výkon. Vysokou kvalitu obrazu, kterou lze mít i při pomalejším internetovém připojení, lze pořídit v základním balíčku již od 189 Kč měsíčně. Je pak k dispozici 70 stanic, včetně stanic prémiových a televizní videoarchiv se 400 filmy, seriály, dokumenty i pořady pro děti.
 

 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO