Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Magistrát pořádá diskusi k odbahnění hostivařské nádrže

25. 06 2010 | Magistrát hlavního města Prahy si dovoluje pozvat zájemce na outdoorovou diskusi s radním hlavního města Prahy pro oblast životního prostředí Vladimírem Marečkem a dalšími odborníky k tématu odbahnění vodní nádrže Hostivař. Setkání se uskuteční zítra, tj. v sobotu 26. června 2010 od 11.00 hodin u vstupu do areálu koupaliště Hostivař, ulice K Jezeru, Praha 10 – Hostivař.

Magistrát hlavního města Prahy si dovoluje pozvat zájemce na outdoorovou diskusi s radním hlavního města Prahy pro oblast životního prostředí Vladimírem Marečkem a dalšími odborníky k tématu odbahnění vodní nádrže Hostivař. Setkání se uskuteční zítra, tj. v sobotu 26. června 2010 od 11.00 hodin u vstupu do areálu koupaliště Hostivař, ulice K Jezeru, Praha 10 – Hostivař.
Diskusi budou přítomni Vladimír Mareček – radní HMP pro oblast životního prostředí, Olga Hromasová – starostka městské části Praha-Petrovice, Eva Štampachová – zástupkyně starosty městské části Praha 11, Michal Fischer – zástupce starosty městské části Praha 15, Dan Frantík z odboru životního prostředí magistrátu a zástupce Českého rybářského svazu.

Odbahnění nádrže má zlepšit kvalitu vody, rovněž také přírodních a rekreačních podmínek. Odbahněním bude obnoven původní akumulační prostor nádrže.

Jihovýchodní zátoka poté nabídne vhodné prostředí pro rozvoj vodních rostlin a živočichů včetně obojživelníků. Její část bude osázena vodními rostlinami a vytvoří se zde litorální pásmo včetně tří ostrůvků.
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO