Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Navrhněte čestná občanství

21. 02 2012 | Do 31. května 2012 mohou obyvatelé Prahy 11 podávat návrhy na udělení čestných občanství. Čestná občanství lze podle přijatých zásad městské části udělit fyzickým osobám, které se významnou měrou zasloužily o rozvoj městské části.

Do 31. května 2012 mohou obyvatelé Prahy 11 podávat návrhy na udělení čestných občanství a cen MČ Praha 11 na odboru školství a kultury.

Čestná občanství lze podle přijatých zásad městské části udělit fyzickým osobám, které se významnou měrou zasloužily o rozvoj městské části.

Ceny MČ Praha 11 lze udělit za významná umělecká, vědecká a jiná díla, která mají vztah k městské části, dále jako zvláštní projev uznání občanům, jejichž život, působení a dílo mají úzký vztah k Jižnímu Městu.

Čestná občanství a ceny MČ Praha 11 se udělují na základě písemného návrhu se zdůvodněním zásluh navrhovaného občana, které dodá předkladatel odboru školství a kultury ÚMČ Praha 11.

Text zásad pro udělování čestných občanství a cen MČ Praha 11 je uveden na www.praha11.cz. konkrétně v rubrice Zásady pro udělování čestných občanství a cen MČ Praha 11.

Čestná občanství a ceny MČ jsou udělovány Zastupitelstvem MČ Praha 11 jako projev úcty a uznání osobám, které se zvláště zasloužili o městskou část. 

www.praha11.cz 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO