Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Podzimní cyklokros

3. 10 2011 | Letos se pojede již 16. ročník tohoto tradičního podzimního závodu. Start je v Centrálním parku na Jižním Městě.

Na podzim je opět ve spolupráci s prodejnou Cyklosport KERN a Městskou částí Praha 11 připraveno tradiční cyklistické odpoledne. Jsou zváni všichni ve věku od 6 do 18 let, i jejich rodiče a kamarádi, kteří by si rádi užili atmosféry závodů alespoň jako diváci. Závodníci pojedou různý počet kol, podle věkové kategorie. Trať je vedena po zatravněné ploše Centrálního praku JM poblíž stanice metra Opatov. Nejdříve startují nejmladší věkové kategorie, ostatní poté v časovém odstupu.

Výsledky jsou vyhlašovány průběžně. Za symbolické startovné 30,- Kč (přihlášení na místě, prezence již od 14:45) můžete vyhrát zajímavé ceny (cyklistické doplňky a jiné vybavení). Každý závodník dostane malé občerstvení.

Kdy: středa 5. října 2011 od 15:30 (prezence závodníků od 14:45)

Kde: Centrální park Jižní Město, Opatov

Kdo: závodníci 6 - 18 let + "Rodinné štafety"(tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let, věkový rozdíl mezi nejstarším a nejmladším členem týmu musí činit alespoň 15 let, důležité upřesňující informace v propozicích závodu níže).

Další info: http://www.oddilufo.estranky.cz/clanky/cyklokrosy/.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO