Praktické vychytávky na zahradu

Tipy napříč našimi klienty na vychytávky, které zpříjemní nejen léto na zahradě...  

Awox SmartLIGHT Ambiance Cube a Sphere
Stylové a odolné svítící kostky a koule s vestavěnou baterií, které mohou být umístěny prakticky kdekoliv v interiéru i exteriéru, dokonce mohou plavat i v bazénu. Světlo zajišťuje chytrá energeticky úsporná LED žárovka a jeho intenzitu a barvu můžete snadno ovládat pomocí smartphonu nebo tabletu. Najednou lze ovládat a do světelných zón dle libosti nebo aktuální nálady spojovat až osm svítících kostek nebo koulí. Nabízí až 8 hodin provozu na jedno nabití a automatické spuštění či vypnutí pomocí časovače. Cena 3 596 Kč na Kreatek.cz. 
   
Bezpečnostní fólie 
Prosklené dveře a okna jsou nejčastějším místem napadení bytů, domů a budov. Jsou zároveň nejsnazší překážkou pro vniknutí nežádoucích osob či předmětů do budovy, ale také náchylné k rozbití. Ochrana těchto vstupů je základem bezpečnosti. Výměna za bezpečnostní prosklení je velice nákladná, vhodnějším způsobem je proto zabezpečení skleněných ploch dodatečnou instalací bezpečnostní folie na sklo, která zabrání jak prohození předmětů, tak i znesnadní vniknutí případných pachatelů do objektu. Bezpečnostní folie na sklo vás a vaše blízké rovněž uchrání před pořezáním o skleněné střepy v případě rozbití okna. Folie má zároveň univerzální využití na všechny typy skel, tedy například ochrání také skleněné stoly, prosklená zábradlí apod. Má velmi kvalitní povrch odolný proti poškrábání. Při rozbití skla s bezpečnostní folií není potřeba jeho okamžitá výměna, po rozbití totiž zůstává sklo neprostupné, vytvoří se pouze tzv. pavouk. 
Cena od 330 Kč/m2 na www.next.cz

Brabantia zahradní sušák Lift-O-Matic 
Skládací zahradní sušák s ukotvením do země, který vyniká velmi snadnou manipulací, není potřeba fyzická síla, vše funguje velmi snadno. Zahradní sušák má nastavitelnou výšku a čtyři otočná ramena, která mají na konci poutka na zavěšení ramínek. Šňůry jsou UV odolné, neklouzavé a omyvatelné. Jejich výměna je navíc velmi snadná, díky koncovkám smart line. V případě, že sušák nepotřebujete, jedním tahem, jako u deštníku, jej složíte a nezabírá tak téměř žádné místo. K dostání za 1 785 Kč na www.brabantia-shop.cz. Koupí sušáku navíc přispějete na dobrou věc. Brabantia za každý prodaný sušák vysadí strom v Africe.