Prosecká ulice bude od pátku průjezdná

Pražská Prosecká ulice, kde se v neděli vinou porušení kanalizační stoky propadla vozovka, by měla být od pátečního rána opět průjezdná ve dvou pruzích. ČTK to řekl tiskový mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) Ondřej Pokorný. "Během čtvrtka by tam měl být už asfalt a s výjezdem prvních ranních autobusů v pátečních ranních hodinách to bude průjezdné ve dvou zúžených pruzích,"..

Pražská Prosecká ulice, kde se v neděli vinou porušení kanalizační stoky propadla vozovka, by měla být od pátečního rána opět průjezdná ve dvou pruzích. ČTK to řekl tiskový mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) Ondřej Pokorný.

"Během čtvrtka by tam měl být už asfalt a s výjezdem prvních ranních autobusů v pátečních ranních hodinách to bude průjezdné ve dvou zúžených pruzích," řekl ČTK mluvčí. PVK budou i nadále pracovat na opravách stokové sítě a pokračovat bude i průzkum ulice. Nedá se totiž vyloučit, že podobných výdutí je pod ní více.
 
Vozovka se propadla v neděli v 17:30. Nejdříve měl kráter rozměry asi 2,5 krát 2,5 metru, hluboký byl zhruba půl metru. Později se ale zvětšil na pět krát pět metrů a hloubku zhruba tři metry.
 
zdroj: ČTK