Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Rybářské závody pro děti

23. 05 2011 | Městská část Újezd u Průhonic, městská část Praha 11 a občanské sdružení Požerák pořádají v sobotu 11. června 2011 od 10 do 16 hodin na Návesním rybníku v Újezdě u Průhonic již počtvrté dětské rybářské závody.

Závodníci se mohou k soutěži přihlásit na formuláři, který je k dispozici na těchto místech:

Úřad městské části Praha 11 – odbor školství a kultury, Vidimova 1324, tel.: 267 902 325
Úřad městské části Praha – Újezd, Kateřinské nám. 455/1

Po odevzdání vyplněného formuláře osobně na některé z uvedených adres obdrží závodník svůj závodní průkaz. Závodník při závodech však musí mít doprovod dospělé osoby a nesmí být mladší 3 a starší 14 let. Pokud nebude mít závodník vlastní náčiní, organizátoři mu je zapůjčí. Registrace je přímo u rybníka od 9.30 hod.

Nástraha je jednotná a bude vydána každému závodníkovi v dostatečném množství. Ulovené ryby závodník po změření jejich délky a zapsání do závodního protokolu vrací vodě. Jednu ulovenou ušlechtilou rybu si závodník může ponechat, pokud ta dosahuje minimální míry stanovené závodním řádem. Maximální míra ponechané ryby nesmí překročit 62 cm. Bílá ryba, t.j. cejn, plotice, karas a pod. patří po změření závodníkovi, pokud si ji chce ponechat bez ohledu na počet ulovených kusů. Podrobnější informace jsou v závodním řádu.

Dopravní spojení městskými autobusy č. 324, 363 a 385 od stanice Opatov a nebo vlastní dopravou z Opatova ulicí Ke Kateřinkám a následně Formanskou přímo na hráz rybníka.

Prvních 10 závodníků bude ihned po ukončení lovu oceněno hodnotnými věcnými cenami.

Občerstvení závodníků zdarma, občerstvení doprovodu zajištěno.

K pobavení dětí na mimořádně hustě zarybněném rybníku srdečně zve městská část Újezd u Průhonic, městská část Praha 11 a Požerák, o.s.

www.praha11.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO