Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Sbor dobrovolných hasičů Chodov dostal nové požární vozidlo

27. 02 2012 | Sbor dobrovolných hasičů Praha 11 - Chodov dostal nový dodávkový automobil Ford Transit. Hlavní město Praha zakoupilo na základě otevřeného zadávacího řízení v souladu s platnou legislativou 6 ks požárních automobilů – dopravních dodávkových automobilů. Zakoupená vozidla jsou určena pro obměnu požární techniky jednotek Sboru dobrovolných hasičů.

Pravidelná obměna, která byla zabezpečována vyřazováním požární techniky od profesionálních jednotek, je od roku 2001 pozastavena. Stát na obnovu především základní požární automobilové techniky u profesionálních jednotek vynakládá potřebné investiční prostředky v minimální výši. V důsledku toho se téměř neprovádí ani následná obměna techniky u jednotek SDH.

Zakoupení požární dodávkové automobily je navrhováno po konzultaci se zástupci Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska – Městské sdružení hasičů hlavního města Prahy, zástupcem velitelů jednotek SDH a ředitelem organizační složky Česká republika Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy.

Po prozkoumání potřeb jednotlivých jednotek Sboru dobrovolných hasičů a technického stavu jejich techniky bylo rozhodnuto přidělit novou techniku následovně: městské části Praha 11 pro jednotku SDH Chodov, městské části Praha - Březiněves pro jednotku SDH Březiněves, městské části Praha - Dubeč pro jednotku SDH Dubeč, městské části Praha 18 pro jednotku SDH Letňany, městské části Praha - Lochkov pro jednotku SDH Lochkov a městské části Praha – 16 pro jednotku SDH Radotín.

Cena přiděleného požárního vozidla, přesněji dopravního dodávkového automobilu pro jednotku SDH Chodov je 1 115 808,- Kč.

www.praha11.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO