Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Soutěž Regenerace Jižního Města 2011 má vítěze

28. 07 2011 | Výsledky dalšího ročníku Soutěže – Regenerace Jižního Města 2011 - schválilo na svém červencovém zasedání Zastupitelstvo městské části Praha 11. „Letošního, již třetího ročníku naší soutěže, se zúčastnilo 37 bytových družstev a společenství vlastníků.

Ocenění bude výhercům slavnostně předáno v září v rámci oslav narozenin Jižního Města - 11 dnů Prahy 11,“ říká na úvod starosta jedenácté městské části Dalibor Mlejnský.

Vítězné Bytové družstvo Hrabákova (1972-1973-1974) získá finanční odměnu ve výši 350 tis. Kč. Za 2. místo obdrží dar ve výši 200 tis. Kč Společenství vlastníků jednotek domu Sulanského (698, 699, 700, Praha 11) a na 3. místě se umístilo Bytové družstvo Tererova (1358/12), které bude obdarováno 100 tis. Kč. Ocenění ve výši 50 tis. Kč získává dalších sedm družstev a sdružení.

„Dary do Soutěže – Regenerace Jižního Města - jsou poskytovány z Fondu podpory regenerace, který městská část Praha 11 zřídila v zájmu zlepšení úrovně bydlení a životního prostředí,“ vysvětluje starosta Mlejnský.

Vše je v souladu s platnou koncepcí regenerace Jižního Města, pro urychlení oprav a regenerace domů postavených panelovou technologií. Podmínky pro čerpání finančních prostředků z fondu jsou upraveny statutem a zásadami hospodaření fondu schválenými zastupitelstvem. „Kromě darů do Soutěže – Regenerace Jižního Města slouží fond k poskytování vratných finančních výpomocí. Žádosti o poskytnutí půjčky z fondu se podávají vždy k 30. září na odbor územního rozvoje,“ dodává na závěr starosta Dalibor Mlejnský.

Všem výhercům blahopřejeme. Ti, kteří v letošním ročníku neobstáli, nebo ti, co dokončují či plánují regeneraci, se mohou přihlásit do dalších ročníků. Soutěž je totiž zastupitelstvem schválena až do roku 2014.

Více informací o Fondu podpory regenerace a o soutěži naleznete na www.praha11.cz
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO