Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Soutěž Zlatý erb 2011

21. 02 2011 | Jedná se o soutěž o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí. Kdo zná alespoň všeobecně strukturu takového webu, ví, že to je doslova „uzel“ informací.

Jeho správa, aktualizace a inovace obsahu, včetně „uživatelského rozhraní“ tedy grafického provedení, není vůbec snadnou záležitostí a i posuzování a porovnávání kvalit obecních webů je náročné.

Věříme, že náš web, tedy webové stránky www.praha11.cz, a další dvě nezávisle hodnocené elektronické služby, se kterými jsme se do soutěže přihlásili, Katalog Podnikatelů (http://www.katalog.praha11.cz) a SECUREPOINT (www.securepoint.cz) vyjdou z tohoto klání se ctí.

Dejte nám svůj hlas

Zvláštní cenou, která se uděluje na základě počtu zaslaných hlasů uživatelů webových stránek vztažených na jednoho obyvatele obce, je cena veřejnosti. Hlasovat mohou všichni, kteří disponují platnou e-mailovou schránkou, na niž bude poslána ověřovací zpráva. Hlasovat lze jen pro jedno město či obec. Do čtvrtka 24. 2. 2011 16:00 budou hlasy započítány do krajské ceny veřejnosti (pokud bude v kraji udělena), do čtvrtka 31. 3. 2011 16:00 do celostátní ceny veřejnosti.

Moc děkujeme :-)

Adresa soutěže Zlatý erb 2011 je http://zlatyerb.obce.cz/

www.praha11.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO