Tip na léto - Martin Harich připravuje hudební tábor, stráví s fanoušky čtyři dny

Slovenský zpěvák a hudebník Martin Harich připravuje na léto tábor nazvaný HARICAMP, který bude mít letos už svůj čtvrtý ročník. Na prodloužený víkend Martin plánuje společné hudební aktivity s fanoušky, koncerty a také procházky po okolí a táborové hry.

 

Letní hudební tábor s názvem HARICAMP bude mít letos už svůj čtvrtý ročník a proběhne 20. - 23. srpna v hotelu Cherry v krásném prostředí u přehrady na Horní Bečvě.

Během tohoto prodlouženého víkendu Martin přinese fanouškům hudební aktivity, do kterých se mohou spolu s ním osobně zapojit. S dalšími hudebními přáteli Martin pomůže účastníkům nacvičit vlastní hudební vystoupení, naučit se základní akordy na kytaru nebo zazpívat svoji oblíbenou písničku.

Nebudou chybět ani další táborové aktivity jako společenské či sportovní hry a soutěže, kterých se Martin také aktivně zúčastní. Mezi oblíbené činnosti HARICAMPu patří i procházky a túry po okolí, během nichž se Martin věnuje všem účastníkům a probere s nimi například své plány do budoucna.

Vyvrcholením HARICAMPu jsou už tradičně večerní koncerty, které mají velmi osobní a přátelskou atmosféru. Jsou plné skvělých hudebních improvizací, akustických verzí známých nahrávek a samozřejmě výborné nálady.

HARICAMP se letos už koná po čtvrté. Jeho první ročník proběhl v roce 2013 a byl tu o rok dříve než známý Kryštofkemp. Jednotlivé ročníky se střídají vždy jednou na Slovensku a podruhé v České republice. Organizaci a hladký průběh zajišťuje Martinův fanklub.