Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Učitelé a pracovníci škol byli oceněni

8. 04 2011 | V rámci akce Den školství, která proběhla 29. 3. 11 v KC Zahrada, ocenila Městská část Praha 11 vybrané pracovníky mateřských a základních škol.

Při této malé slavnosti poděkoval učitelům, ale i ostatním pracovníkům škol za jejich náročnou práci zástupce starosty Ing. arch. Oleg Rybnikář společně s předsedou komise pro výchovu a vzdělávání RNDr. Františkem Jarošem. Oceněným učitelům byl předán pamětní list spojený s čestným titulem Pedagog Prahy 11, ostatní zaměstnanci obdrželi Děkovný dopis Prahy 11 a jako upomínku na slavnostní chvíli drobné dárkové předměty. Květinou poděkovaly děti z mateřských a základních škol.  Své učitele i ostatní pracovníky přišli podpořit jejich žáci. Přehlídkou dovedností dětí a žáků škol Prahy 11 se podařilo navodit v sále KC Zahrada velmi příjemnou atmosféru.

Poděkování za náročnou práci ve školství patří nejen odměněným pracovníkům školství, ale i všem ostatním, kteří v našich školkách a školách vytrvale a obětavě pracují a předávají dětem a žákům své znalosti, zkušenosti a nebo se jinak podílejí na zajištění jejich spokojeného pobytu v jednotlivých školách.

www.praha11.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO