Vodě sluší křišťálově čisté sklo

Patříte-li mezi ty, kteří se chtějí vyhnout hromadění nevzhledných jednorázových plastů, dbají na pitný režim a mají rádi perlivou vodu, určitě oceníte prémiový výrobník SodaStream Crystal. V pohodlí domova s ním připravíte osvěžující perlivou vodu do elegantní skleněné karafy.

Luxusní výrobník SodaStream Crystal vyvinuli výrobci v souladu s myšlenkou, že voda a ušlechtilé sklo k sobě neodmyslitelně patří. Skleněnou karafu je možné umývat v myčce a je vybavena hermetickým uzávěrem, díky kterému je možné ji skladovat i třeba v chladničce, aniž by byly ovlivněny chuťové vlastnosti vody. Elegantní zvlněný motiv čirého skla navíc umocňuje dojem z krásy čisté řetízkující perlivé vody, kterou si pomocí výrobníku připravíte zcela jednoduchým způsobem. Stačí vložit skleněnou lahev do pevné kovové nádoby ve spodní části výrobníku a stlačením ovládacího tlačítka určit sílu naperlení podle chuti.

Výrobníky Crystal jsou k dostání v bílém a nově také v designovém metalicky černém provedení. Součástí balení je výrobník SodaStream, opakovaně použitelná skleněná nápojová lahev o objemu 0,7 l a bombička s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody.

Aby byl estetický dojem při servírování perlivé vody dokonalý, k výrobníku Crystal si můžete přikoupit i originální SodaStream sadu 4 skleněných pohárů, které dokonale ladí s designem skleněné karafy. Sklenice mají objem 330 ml a jsou vhodné do myčky nádobí.

Doporučená MOC SodaStream CRYSTAL White a CRYSTAL Black/Metal je 2.999, – Kč.

Doporučená MOC SodaStream sada 4 ks sklenic je 299,-Kč.