Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Zimní radovánky v srdci nejkrásnějšího rakouského národního parku Vysoké Taury

27. 10 2011 | Odpočiňte si od každoročního předvánočního shonu a nechte se hýčkat prostředím nových velmi moderních apartmánů, kvalitního zázemí (moderní krytý bazén, sauna, fitness, whirlpool ...) a nových lanovek odkud budete mít nadosah nejvyšší rakouské Alpy! 2 denní skipas v ceně!

Zima je zde - 3 noci pro jednu osobu ve zcela novém komfortním alpském luxusním apartmánovém komplexu Schönblick Mountain (pro min. 4 až 6 osob) – Spa Resort pouze 450km z Prahy, v jedinečné lokalitě v srdci nejkrásnějšího rakouského národního parku Vysoké Taury, včetně 2 denní skipasu do lyžařského střediska Hochalmbahn Rauris (moderní kabinové a sedačkové lanovky) za jedinečnou cenu 2606 Kč místo 3890 Kč!
 
Nový apartmánový komplex SCHÖNBLICK MOUNTAIN-SPA RESORT tvoří 120 komfortních obytných jednotek, které se nachází 200 m od samotného centra Raurisu a pouze 300 m od lyžařského areálu Hochalmbahn Rauris. 
 
Středisko Rauris díky své poloze v nadmořské výšce více než 950 m nad mořem a moderním zasněžovacím zařízením garantuje jistotu sněhu.
Rauris patří k menším střediskům v Rakousku, avšak jeho největší devizou je zejména klid a menší počet lyžařů na kvalitních a upravených sjezdovkách. Lyžařům nabízí Rauris kromě úchvatných výhledů na pohoří Hohe Tauern přes 30 km tratí různých obtížností, mírné modré sjezdovky střediska Rauris jsou výborné pro děti a začátečníky. Dětem se rádi budou věnovat instruktoři některé z místních lyžařských škol. Nová vrcholová lanovka vyveze návštěvníky oblasti Rauris do nadmořské výšky 2 175 m.
 
Slevy pro děti: do 6 let - 900,- Kč / pobyt; děti 6-15 let - 400,- Kč / pobyt (nutné zakoupení dětského pobytu přímo u cestovní kanceláře Tempo Tours).
 
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO