Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Zlato a stříbro pro moderní gymnastky z TJ JM Chodov

8. 06 2010 | V minulém roce ještě juniorky, v tomto roce již seniorky Ludmila Semelová a Andrea Kheilová prokázaly na letošním Mistrovství České republiky v I. výkonostní třídě v moderní gymnastice, které se konalo v hale TJ JM Chodov Praha, že v této sportovní disciplíně patří k nejlepším v zemi.

V minulém roce ještě juniorky, v tomto roce již seniorky Ludmila Semelová a Andrea Kheilová prokázaly na letošním Mistrovství České republiky v I. výkonostní třídě v moderní gymnastice, které se konalo v hale TJ JM Chodov Praha, že v této sportovní disciplíně patří k nejlepším v zemi.

Letos již trio gymnastek pražského Chodova ve složení Červinková, Kheilová a Semelová absolvovalo v rámci seniorské reprezentační společné skladby ČR mistrovství Evropy v Brémách. Za měsíc naše závodnice však čekala další zkouška – Mistrovství v I.VT v jednotlivkyních, které je kvalifikačním závodem pro českou nejvyšší soutěž – MČR v Mistrovské třídě. Děvčata tak měla na trénink volných sestav jen něco málo přes měsíc.

Od první sestavy však naše závodnice prokazovaly, že patří k favoritkám tohoto závodu a po konci závodu měly Ludmila Semelová s Andreou Kheilovou na ostatní závodnice náskok více než sedmibodový. Těsné vítězství v rámci této dvojice vybojovala Ludmila Semelová, která se tak po titulu v juniorské kategorii v roce 2007 znovu vrátila na vrchol.

Dohromady tyto dvě závodnice pro TJ JM Chodov Praha vybojovaly 10 medailí za pódiová umístění v celém čtyřboji i za jednotlivá náčiní.

Spolu s našimi dvěmi nejúspěšnějšími závodnicemi posledních dvou let se na MČR v Mistrovské třídě kvalifikovala i Františka Stropnická, taktéž z pořádajícího oddílu.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO