A. V. Pension Praha obdržel Certificate of Excellence 2012!

A.V. Pension Praha obdržel Certifikát kvality 2012 od celosvětově uznávanéhocestovatelského portálu TripAdvisor. Velké poděkování patří všem našimhostům, kteří o nás vytrvale píší skvělá hodnocení, díky kterým je možnétoto prestižní ocenění obdržet. Tato pocta je pro náš tým velkým povzbuzením i nadále soustředit pozornostna ty, kteří jsou pro nás nejdůležitější, na naše hosty. 

A.V. Pension Praha obdržel Certifikát kvality 2012 od celosvětově uznávanéhocestovatelského portálu TripAdvisor. Velké poděkování patří všem našimhostům, kteří o nás vytrvale píší skvělá hodnocení, díky kterým je možnétoto prestižní ocenění obdržet. 

Tato pocta je pro náš tým velkým povzbuzením i nadále soustředit pozornostna ty, kteří jsou pro nás nejdůležitější, na naše hosty. 
 
A.V. Pension Praha nabízí své služby rodinám i obchodníkům již od roku 1991a od té doby si vybudoval pověst kvalitního ubytování v přátelské rodinnéatmosféře. Penzion se nachází v klidné vilové čtvrti jen pár minut odstanice metra Chodov.