Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Astrologie a výklad karet

23. 11 2011 | Jsme kolektiv astrologů, věnující se astrologii po mnoho let. Prozatím v naší nabídce naleznete pouze astrologické služby, ale časem chceme naše služby rozšířit i na další obory, jako je výklad karet, numerologie a jiné.

Tento web je určený příznivcům astrologie a věcí s ní spojených. Najdete zde zábavnou /bulvární/ astrologii, ale především astrologii jako takovou.
I když se poslední dobou rozmáhá na internetu „vypočti si svůj horoskop“ , prográmek na webových stránkách, kde zadáte veškeré potřebné údaje, vyhodnocení je opravdu obsáhlé, není však úplné a zcela faktické. Nemůže to konkurovat poctivé práci astrologa, a už v žádném případě ji nahradit. Žádný program nemůže nahradit lidský faktor. To, co vidí astrolog. Tu podstatu horoskopu, stejně tak nemůže program zvážit všechny možné faktory ovlivňující horoskop jedince. Ostatně, máte možnost srovnání. 
Rádi bychom Vám nabídli několik služeb v oblasti astrologie. V sekci nabídka si jistě vyberete. Pokud Vás naše nabídka nezaujala, je možné po telefonickém či e-mailovém kontaktu dohodnout jinou možnost zpracování horoskopu, stejně jako jeho zaslání či konzultaci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s individuální péčí. Vše je věcí jen vzájemné dohody a vstřícnosti.

Horoskop:

Nativní horoskop neboli radix nám ukazuje vše, co patří k naší osobnosti. Poskytuje nám informace pro rozvoj svých předpokladů. Horoskop nám odhalí, jak nejlépe se můžeme rozvíjet a jak máme překonávat překážky.

Jaké dispozice máme k řešení problémů, jak se budeme prezentovat ve vztazích, jaké životní situace budeme přitahovat. Jaké povolání bychom měli volit, k čemu máme největší nadání, kde máme slabá místa a kde naopak jsme silní. Pro jaký druh sportu máme nadání, jak se budeme prezentovat ve vztazích, jak nakládat s financemi a spoustu dalších věcí, včetně zdravotní stránky.

http://www.ceske-horoskopy.cz 

Diskuse

Čtěte více

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO