Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Dům Dětí a mládeže Jižní Město

12. 08 2010 | Dům Dětí a mládeže Jižní Město (DDM JM) je příspěvková organizace zřizovaná Hlavním městem Prahou. Jde o školské zařízení, které zajišťuje výchovně vzdělávací a rekreační činnost pro děti, mládež i dospělé v jejich volném čase.

Dům Dětí a mládeže Jižní Město (DDM JM) je příspěvková organizace zřizovaná Hlavním městem Prahou. Jde o školské zařízení, které zajišťuje výchovně vzdělávací a rekreační činnost pro děti, mládež i dospělé v jejich volném čase. Svou činnost provozuje na hlavní budově v Šalounově ulici a na pobočce v ulici Květnového vítězství.

Nabízí vyplnění volného času formou pravidelné zájmové činnosti, příležitostné zájmové činnosti, prázdninových výjezdů, soutěží a přehlídek, či spontánních aktivit a to během celého roku, včetně prázdnin a víkendů.

Nabízené kroužky zahrnují především oblasti výtvarně-rukodělného, hudebního a  sportovně-pohybového vzdělávání, a to jak pro zájemce už od předškolního věku, tak pro dospělé. Jejich podrobný seznam je k dispozici na webových stránkách www.ddmjm.cz.

Hlavní budova má k dispozici výtvarnou dílnu, hernu stolního tenisu, keramickou dílnu, sál pohybové výchovy a tance, počítačovou učebnu, programový sál a hudebnu; na pobočce výtvarnou dílnu a hernu pro předškoláky, sál pohybové výchovy a tance a hudebnu.

DDM JM má také svůj otevřený klub Beroun pro volně příchozí děti a mládež, otevřený v odpoledních hodinách, kde je zájemcům k dispozici vysokorychlostní internet, air hokey, kulečník, fotbálek, šipky, stiga hokej, nové stolní hry, projektor, hudební aparatura, africké bubny - djembe. Dále je pak možno využít zahradu s prvky nízkých lan a skateboardovým parkem.
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO