Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

FOR FURNITURE a FOR OFFICE - veletrhy s výhradním zaměřením na nábytek

30. 06 2010 | Společnost ABF představuje první veletrhy v České republice zaměřené na vybavení interiérů: 1. veletrh nábytku a nábytkového designu - FOR FURNITURE a 1. veletrh kancelářského nábytku, vybavení obchodních a společenských prostor - FOR OFFICE. Nové veletrhy se představí 17. – 20. 3. 2011 v rámci souboru veletrhů FOR HABITAT - bydlení, veřejné prostory a zeleň v Pražském výstavním areálu Letňany.

Společnost ABF představuje první veletrhy v České republice zaměřené na vybavení interiérů: 1. veletrh nábytku a nábytkového designu - FOR FURNITURE a 1. veletrh kancelářského nábytku, vybavení obchodních a společenských prostor - FOR OFFICE. Nové veletrhy se představí 17. – 20. 3. 2011 v rámci souboru veletrhů FOR HABITAT - bydlení, veřejné prostory a zeleň v Pražském výstavním areálu Letňany. Spolupořadatelem a odborným garantem nových projektů se stala Asociace českých nábytkářů. Záštitu nad veletrhy převzalo Ministerstvo průmyslu a obchodu. Jejich prostřednictvím chtějí organizátoři do Prahy přilákat i odbornou veřejnost ze zahraničí. Již nyní je přihlášena řada předních českých výrobců a organizátoři i partneři očekávají, že se nové projekty stanou nejprestižnější tuzemskou akcí zaměřenou na novinky v nábytkářství pro odbornou i laickou veřejnost.
 
„Nové veletrhy jsou kandidáty na nejvýznamnější tuzemskou akci zaměřenou na nábytek. Je důležité, že díky novému konceptu těchto akcí mají čeští výrobci nábytku možnost prezentovat svou práci. Naše asociace je v kontaktu se všemi nejvýznamnějšími společnostmi tohoto oboru, ve spolupráci se společností ABF proto můžeme garantovat velmi vysokou úroveň veletrhu. Sami věříme, že tento typ akce pomůže českým výrobcům lépe obstát v konkurenci a plnit dlouhodobé obchodní cíle:“ říká Ing. Tomáš Lukeš, tajemník asociace českých nábytkářů.
10 základních pravidel veletrhů v roce 2011
Při přípravách veletrhu bude společnost ABF velmi úzce spolupracovat s Asociací českých nábytkářů. Z jejich dosavadních jednání vzešlo 10 základních pravidel veletrhu zajišťující vysokou kvalitu a odbornost. Toho chtějí spoluorganizátoři dosáhnout zejména udržením „čistoty“ nabídky veletrhu a výběrem vystavovatelů z řad předních českých výrobců a dovozců nábytku. Zvláštní pozornost bude věnována odbornému programu akce, tj. přednáškám, soutěžím a konferencím. Současně bude na expozicích omezen přímý prodej a zakázán prezentační prodej zboží. Oslovit chtějí organizátoři především odbornou veřejnost včetně pozvání zahraničních hostů.

Veletrh FOR FURNITURE je samostatný veletrh nábytku a nábytkového designu. FOR OFFICE je prezentačně kontraktační odborný veletrh, kde návštěvníci uvidí novinky, trendy, nejnovější technologie, materiály a design českých i zahraničních kanceláří a společenských prostor. Veletrh bude sloužit i k setkání developerů a architektů, projektantů, facility manažerů, správců, majitelů a uživatelů kancelářských budov z podnikatelské i státní sféry. Více informací najdete na www.for-office.cz a www.forfurniture.cz.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO