Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Výstava "Přístav Hamburk"

15. 12 2010 | V úterý 7. prosince v 9 hod. byla ve škole ZŠ s Rozšířenou výukou jazyků K Milíčovu slavnostně zahájena výstava „Přístav Hamburk“ jako součást 20. výročí partnerství měst Praha – Hamburk. Výstava byla otevřena za účasti ambasadorky města Hamburk paní Ursuly Schulz a zástupkyně společnosti „Hafen Hamburg Marketing e.V.“ paní Černé.

V úterý 7. prosince v 9 hod. byla ve škole ZŠ s Rozšířenou výukou jazyků K Milíčovu slavnostně zahájena výstava „Přístav Hamburk“ jako součást 20. výročí partnerství měst Praha – Hamburk. Výstava byla otevřena za účasti ambasadorky města Hamburk paní Ursuly Schulz a zástupkyně společnosti „Hafen Hamburg Marketing e.V.“ paní Černé.

Vzhledem k dlouholeté spolupráci a dobrým partnerským vztahům školy a města Hamburku škola uvítala možnost využít nabídky společnosti uspořádat prohlídku a okružní jízdu přístavem v době červnového výměnného pobytu žáků v partnerské škole. Současně je výstava určená též žákům a studentům k získání informací o městě a i našem největším námořním přístavu.

www.praha11.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO