Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Organizace pořádá společenské akce či tábory pro děti a mládež

17. 09 2010 | Pražská organizace Pionýra je krajským organizačním článkem neziskového občanského sdružení Pionýr. Sdružuje děti, mládež a dospělé Pražany v rámci jejich volnočasových aktivit. V rámci dobrovolné práce a často ve veškerém svém volném čase se tito lidé podílejí na neformální mimoškolní výchově mladých lidí a přípravě pro jejich další aktivní život.

Pražská organizace Pionýra je krajským organizačním článkem neziskového občanského sdružení Pionýr. Sdružuje děti, mládež a dospělé Pražany v rámci jejich volnočasových aktivit.

V rámci dobrovolné práce a často ve veškerém svém volném čase se tito lidé podílejí na neformální mimoškolní výchově mladých lidí a přípravě pro jejich další aktivní život. Základním smyslem celého tohoto snažení je poskytnout dětem a mladým lidem smysluplné alternativy konzumního nicnedělání, individuální pasivní zábavě, či přímo společensky nebezpečnému chování.

Nabízíme proto možnosti, jak kvalitně využít svůj volný čas a přitom se přímo podílet na vytváření programu pro své vrstevníky či mladší kamarády. Nasměrovat je k dalšímu rozvoji jejich osobnosti tak, aby i oni byli v budoucnu prospěšní, v rámci svého působení, pro naší společnost.

Doplňujeme tak neformálním způsobem a v kolektivech vrstevníků nejen výchovu školní, ale částečně i rodičovskou, která se v dnešní uspěchané době často omezuje pouze na nutné minimum.

V našich oddílech děti poznávají nové kamarády, prožívají stále nová dobrodružství v bezpečí oddílové činnosti a nalézají pozitivní příklady pro svůj život. Získávají řadu praktických dovedností a návyků.

Věříme proto, že naše snažení není zbytečné, a že dětem a této společnosti přináší mnoho dobrého. Děkujeme proto všem, kteří nám v tom pomáhají a prokazují nám svou podporu morální i věcnou.

http://www.praha.pionyr.cz

Diskuse

Čtěte více

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO