Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Akvaristika a teraristika

16. 02 2012 | Akvaristikou a teraristikou se zabýváme již řadu let. S akvaristikou jsme začali v roce 1985 a o rok později i s teraristikou. Obojí začalo jako pěkný, ale časově náročný „koníček“.

Po roce 1990 jsme se zaměřili již na vlastní pěstírnu sladkovodních ryb a navazování kontaktů a výměnu zkušeností s jinými chovateli. A právě o tyto získané letité zkušenosti se s Vámi rádi podělíme. Od roku 1994 se profesionálně zabýváme výrobou a zařizováním sladkovodních akvarijních kompletů a terarijních kompletů. Po dobrých odezvách se zřizováním sladkovodních akvárií jsme se rozhodli navázat kontakty i s dovozci mořské fauny a flóry a začali i se zřizováním mořských akvárií. 

Náš tým pracuje jen s takovou akvarijní technikou, se kterou máme ty nejlepší zkušenosti a na kterou se Vy můžete plně spolehnout. Jedná se vždy o značkové výrobky renovovaných zahraničních i tuzemských firem, zabývajících se profesionálně akvaristikou či teraristikou.

Co se týká teraristiky, zde jsme dosáhli již mnoho úspěšných vlastních odchovů (plazi i obojživelníci). Taktéž jsme od roku 1986 stálými členy Teraristické společnosti Praha.

Považujeme za samozřejmost, že u našich akvarijních i terarijních kompletů je po dohodě možný náš pravidelný servis. Nejde nám totiž jen o to, prodat Vám techniku a živočichy, ale především o Vaši dlouhodobou spokojenost s plně fungujícím akváriem či teráriem.

http://www.akvateraservis.cz/
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO