Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Allure - stříbrné a zlaté šperky

9. 12 2011 | Allure je registrovaná obchodní značka společnosti Contact 2 Trade, která působí ve svém oboru již osmým rokem. Přihlášena k registraci byla 26. 07. 1999, zaregistrována pak 24. 01. 2000. A to s platností nejen pro Českou republiku, ale i Slovensko, Mad'arsko, Slovinsko, Rakousko, Chorvatsko a Německo.

Důvodem vzniku značky Allure bylo, zpřístupnit krásný, moderní šperk většímu množství lidí. Nenutit zákazníky rozhodnout se mezi originálním designem a kvalitou výrobku, ale poskytnout jim obojí. Nabídnout ve stříbře to, čemu se doposud mohli obdivovat jen u zlatých šperků. Spolu s tím pak prodávat především nadčasovost a snadnou rozpoznatelnost.
 
Image značky je pravidelně podporována reklamou a inzertními projekty v těch nejexkluzivnějších magazínech pro ženy ( Elle, Bazaar, Cosmopolitan ). V obchodech Allure je vám pak vždy k dispozici vyškolený personál, který vám ochotně s výběrem šperků poradí.
 
Naším hlavním mottem je vytvářet nositelné, moderní šperky neobvyklého designu. Takové, jež by podtrhly krásu a osobnost každé ženy. A zdůraznily její jedinečnost, protože i takovými touží jistě ženy být.
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO