Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Prodej květin a svatebních kytic

22. 09 2010 | Bloomies je mladá květinová společnost založená v únoru 2002. Mezi naše hlavní aktivity patří prodej květin , květinových vazeb a aranžmá a veškeré služby s tím spojené. Květiny jsme schopni připravit pro jakoukoliv příležitost od malých kytic až po květinovou výzdobu velkolepých akcí v jakémkoliv množství (Dekorace a akce).

Bloomies je mladá květinová společnost založená v únoru 2002. Mezi naše hlavní aktivity patří prodej květin , květinových vazeb a aranžmá a veškeré služby s tím spojené. Květiny jsme schopni připravit pro jakoukoliv příležitost od malých kytic až po květinovou výzdobu velkolepých akcí v jakémkoliv množství (Dekorace a akce).

Pro Váš lepší výběr jsme nově připravili tyto stránky a nabídneme Vám kompletní květinový servis. Doručíme květiny podle Vašich přání.

Obchodní strategie Bloomies je založena na plné spokojenosti zákazníků. Naším krédem je a vždy bude, maximálně vyhovět požadavkům a přáním našich zákazníků a nejenom splnit, ale i překonat jejich očekávání. Věříme totiž, že spojením těchto myšlenek společně s příznivými cenami, stoprocentní kvalitou a úsměvem na rtech vždy přinese radost nejen Vám, ale i nám.

Náš tým se skládá ze tří profesionálních floristů/aranžérů , kteří dokáží s květinami doslova kouzlit a vytvářet tak hotová umělecká díla (Galerie). Při opravdu velkých akcích se náš tým rozrůstá o další stejně zkušené externí aranžéry a vzniká tak nádherná symfonie pod taktovkou růží, lilií, gerber a dalších známých "tváří".

http://www.kytice.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO