Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Investiční zlato a stříbro

14. 12 2011 | Nákupu a prodeji investičního zlata v podobě zlatých mincí a slitků zabezpečujeme od roku 2008. Navázali jsme obchodní spolupráci s nejvýznamnějšími producenty zlata v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Získané zkušenosti nám umožňují nabídnout nejlepší ceny zlata na Českém trhu při zachování kvality prodeje.

Zboží odebíráme přímo od výrobce nebo od prověřených obchodníků, garantujeme původ zboží a zpětný odkup. Zaručujeme diskrétní a bezpečné dodání. Osobní přístup ke klientům nám umožňuje posouvat nabídku a kvalitu služeb na kvalitativně vyšší úroveň.
 
Složitost ekonomické situace nejenom v České republice, neustále se zhoršující podmínky při ochraně úspor občanů, jejich doslovné znehodnocování nás přiměli k přípravě spořícího produktu – ZLATO & SPOŘENÍ – který umožňuje každému z nás podle svých možností ukládat své peníze do fyzického zlata. Jedná se o ojedinělý produkt, který nabízí pouze naše společnost.
 
Parametry související s produktem ZLATO & SPOŘENÍ :
 
- cena zlata za posledních 12 měsíců vzrostla o 21%
- zlato po celou dobu své existence stabilně uchovává svoji hodnotu
- hodnotu zlata nedokáže ovlivnit žádná vláda, žádná politická strana
- zlato je osvobozeno od DPH
- produktem ZLATO & SPOŘENÍ ušetříte až 50% ceny zlata o to je vyšší váš zisk
- produkt obsahuje to nejlepší, co může klient od spořícího produktu očekávat – výše spoření podle momentálních možností klienta, zajímavý výnos, vlastnictví fyzického zlata, likvidita produktu, 100% diskrétnost, výnos je osvobozen od zdanění, žádné poplatky, produkt sám vyrovnává inflační tlaky a tím si přirozeně uchovává svoji hodnotu, je celosvětově obchodovatelný
 
To, co nabízí náš produkt ZLATO & SPOŘENÍ, Vám nenabídnou žádné produkty postavené na papírových bankovkách, žádné bankovky a už vůbec ne Česká koruna.
 

http://www.sporenidozlata.cz 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO