Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Bowling centrum

25. 02 2011 | Music club Insomnia Praha je největší disko hudební klub na Jižním Městě-Praha 4 pravidelně navštěvovaným mladými lidmi, kteří hledají místo pro setkání s přáteli, zábavu,music club, tanec nebo poslech hudby,přenosy sportovních utkání na projekci, a jiné..

Od rekonstrukce z roku 2010 si získává nové členy a přátele kvalitní hudební produkcí, technickým a zvukovým vybavením na špičkové profesionální úrovni,decentním interiérem který je průběžně vylepšován s ohledem na co nejvyšší pohodlí návštěvníků.

Můžete zde potkat deejaye Petra Kozáka ( Dance Radio ) spolu s Jakubem Urbanem (Dance Radio ), kteří vysílají pravidelně všední den Ranní nálož na Dance radiu,dále zde potkáte deejaye Bruklyna, Fousche, a mnoho dalších..

Každé pondělí pořádáme v music club Insomnia turnaje v pokeru, v úterý turnaje jednotlivců v šipkách, dále u nás najdete stolní fotbálky, hrací i výherní automaty, široké spektrum alkoholických i nealkoholických nápojů za bezkonkurenční ceny, které v akcích pravidelně zvýhodňujeme o 30% snížením ceny.

Chcete-li se k nám přijít podívat, rádi vás tu uvítáme a doporučujeme vám, raději si napsat o rezervaci ve formuláři v levém sloupci našich stránek..

Možnost pronájmu pro firemní akce či soukromé večírky !!

Otevřeno každý den od 16.00 do 4.00hod

O víkendech prodloužená otevírací doba od 16.00 do 7.00hod !!

http://www.insomnia-club.cz/

Diskuse

Čtěte více

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO