Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Vinárna a restaurace u Papežů

22. 08 2010 | Od ledna 1994 je pro Vás vinárna otevřena v podobě, jakou znáte dnes, byť celý objekt neustále prochází renovacemi a úpravou svého vzhledu. K části původní vinárny Isidor postupně přibyla jedna letní zahrádka se zahradním jezírkem, potom druhá „horní“ zahrádka a v roce 2007 byla otevřena zimní zahrada v bývalých kancelářích.

Od ledna 1994 je pro Vás vinárna otevřena v podobě, jakou znáte dnes, byť celý objekt neustále prochází renovacemi a úpravou svého vzhledu.

K části původní vinárny Isidor postupně přibyla jedna letní zahrádka se zahradním jezírkem,  potom druhá „horní“ zahrádka  a v roce 2007  byla otevřena zimní zahrada v bývalých kancelářích. Ta vám nově tak nabízí prostor k posezení v jarních či podzimních měsících, kdy bývá sice krásné slunečné počasí, ale není teplo na sezení venku. Díky velké prosklené ploše je zimní zahrada opticky spojena se zahrádkou u jezírka.

Určitě potěšíme i rodiny s dětmi a nekuřáky, protože zimní zahrada je nekuřácká, stejně jako salonek u akvária, který je ale vzhledem k velmi kvalitní vzduchotechnice možno měnit dle potřeby.

Všechny naše prostory postupně budujeme jako bezbariérové přístupy .

Stejně tak pokud máte vychovaného pejska, tak může přijít s Vámi, personál Vám nabídne misku s vodou a někdy i pamlsek.  Vašeho pejska však prosím mějte na vodítku.

Pro děti máme v části restaurace dětský koutek, i tady však buďte opatrní a Vaše děti mějte pod dozorem uvědomte si prosím, že za ně pořád odpovídáte vy.

V roce 2009 jsme 16.10 otevřeli novou zimní zahradu v původní restaurační části, v této části pro vás můžeme připravit menší firemní akce do 50ti osob, stejně tak jako svatby, promoce a jiné rodinné oslavy a setkání. Tato část je kuřácká a podáváme zde 10stupňové pivo Krušovice a máte k dispozici náš plný jídelní lístek. Prostředí jsme se snažili navodit staré selské usedlosti ale interiér budeme ještě dokončovat malbama na zdi, jak už je u nás zvykem a především na jaře roku 2010 bude zimní zahrada propojena s e zahradou velkými proslkenými dveřmi. Zimní zahrada je s velkými okny a tak je velmi světlá a příjemná a v podzimním pošmourném prostředí.

V roce 2008 jsme 31.12. slavnostně otevřeli nově rekonstruovaný původní taneční a společenský sál.   V tomto sále se snažíme pořádat jak zábavy a malé plesy tak samozřejmě různé firemní akce, svatby, promoce a jiné rodinné oslavy.

Při rekonstrukci která byla poměrně velmi náročná vzhledem k nutnosti nainstalovat nejnovější technologie jako vzduchotechniku, klimatizaci, světelný a zvukový park, dokonalé zateplení a další ale zároveň zachovat původní ráz a vzhled jsme například při budování nového baru použily původní trámoví sálu, kde jsou ještě dneska vypálené značky starých tesařů ale i rok 1902 to nám nejenom odhalilo dobu stavby původního tanečního sálu a ty obrovské trámy v sobě mají kouzlo a sílu těch svých desítek let.

Zároveň s rekonstrukcí sálu proběhla rekonstrukce a rozšíření toalet pro Vás hosty i pro personál. Na toalety jejich vzhled a především technologii jsme opravdu hrdí. Samočistící toalety s automatickým splachování najdete v česku jen na dvou místech. Snad se Vám u nás budou tyto nové prostory líbit a oceníte je.

http://www.28.cz/

Diskuse

Čtěte více

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO