Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Zveme Vás na kávičku

16. 06 2010 | Rádi bychom Vás pozvali do kavárny DENDRIT KAFÉ, která se nachází v Hekrově ulici č.p. 805 na Praze 11, nedaleko autobusové zastávky Brechtova. Provozovatelem této možná trošku netradiční, přesto útulné kavárny, je občanské sdružení ESET-HELP, které již od roku 1995 usiluje o pomoc lidem s dlouhodobým duševním onemocněním.

Rádi bychom Vás pozvali do kavárny DENDRIT KAFÉ, která se nachází v Hekrově ulici č.p. 805 na Praze 11, nedaleko autobusové zastávky Brechtova. Provozovatelem této možná trošku netradiční, přesto útulné kavárny, je občanské sdružení ESET-HELP, které již od roku 1995 usiluje o pomoc lidem s dlouhodobým duševním onemocněním.

Dendrit Kafé těmto lidem nabízí od roku 2003 sociální začlenění a pracovní uplatnění ve formě pracovní rehabilitace. Zdravotně znevýhodnění barmani mají prostřednictvím obsluhy zákazníků a zajišťování provozu kavárny příležitost  překonat bariéry v komunikaci, strukturovat si svůj volný čas, připravit se na pravidelný pracovní režim a samozřejmě si osvojit i zcela nové pracovní dovednosti. Zvyšují tím svoje šance získat zaměstnání na otevřeném trhu práce a uplatnit se v každodenním životě většinové společnosti. 

Dendrit Kafé je neformálním místem také pro různé společenské a kulturní akce. Poskytujeme prostory pro oslavy, koncerty, besedy či autorská čtení. Jednou měsíčně pořádáme výtvarné kurzy na různá témata a s využitím různých technik (např. batika, výroba šperků, vázání adventních věnců). Veškeré tyto aktivity je možné dopředu domluvit na níže uvedených kontaktních adresách či sledovat jejich program na face booku či internetových stránkách kavárny.

Staňte se i Vy součástí projektu, jehož cílem je propojit životy zdravotně handicapovaných lidí s životy obyvatel Prahy 11. Jak na to? Je to jednoduché! Přijďte posedět do kavárny Dendrit Kafé a strávit příjemné chvíle u šálku kvalitní kávy nebo sklenice dobře vychlazeného piva Svijany. Kavárna je i se zahrádkou v letních měsících otevřena každý všední den od 11 do 22 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu!
    
Kontakt: Hekrova 805, 149 00 Praha 11, Tel.: 272 937 712, kavarna@esethelp.cz, FB: Dendrit Kafé, www.esethelp.cz

Diskuse

Čtěte více

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO