Když o vás vaše postel pečuje…

Stává se vám, že vstáváte rozlámání? Trpíte bolestmi zad, kloubů nebo krční páteře? Dnes jsou tyto problémy považovány za jednu z civilizačních chorob, která může být způsobena nejen sedavým zaměstnáním či nedostatkem pohybu, ale rovněž i špatným výběrem matrace. Příliš měkká nebo tvrdá matrace může vaše problémy ještě zhoršovat.

Stává se vám, že vstáváte rozlámání? Trpíte bolestmi zad, kloubů nebo krční páteře? Dnes jsou tyto problémy považovány za jednu z civilizačních chorob, která může být způsobena nejen sedavým zaměstnáním či nedostatkem pohybu, ale rovněž i špatným výběrem matrace. Příliš měkká nebo tvrdá matrace může vaše problémy ještě zhoršovat. Pokud toužíte po klidném a nepřerušovaném spánku, vyzkoušejte matrace TEMPUR, které doporučuje 75 000 lékařů po celém světě.

Matrace Tempur jsou vyrobeny z revolučního materiálu Tempur®, který byl vyvinut v NASA původně pro astronauty, aby zmírnil účinky přetížení. Materiál Tempur® je zcela výjimečný díky svému složení s otevřenou buněčnou strukturou, která se vám dokonale přizpůsobí a bez zpětného tlaku vám poskytuje podporu. Zatímco běžný polyuretanový materiál s nepravidelnou buněčnou strukturou se vám při lehnutí na matraci nepřizpůsobí, naopak vytváří protitlak, formuje páteř do nepřirozené polohy a dochází k neustálému převalování a obracení.

Klinické studie dokazují, že matrace Tempur všem těmto problémům předcházejí tím, že rozkládají váhu vašeho těla rovnoměrně a drží páteř v přirozené poloze. Zmírňuje se tak tlak v důležitých partiích těla, je snížena i námaha svalstva a nedochází k omezení krevního oběhu. Díky tomu se během spánku méně převalujete a spíte daleko klidněji.
V případě, že již trpíte bolestmi zad, krční páteře nebo oběhovými problémy, je i pro vás Tempur ideálním řešením. Vaše zdravotní komplikace vám pomůže zmírnit právě díky tomu, že drží vaši páteř v přirozené poloze a zmírňuje tlak na bolavá místa.

Více informací na www.tempur.cz

 

Speciály