Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Zahradní slavnosti v brněnských domovech Naděje

24. 06 2011 | Stejně jako v letech minulých, i letos připravila brněnská pobočka Naděje ve všech svých domovech Zahradní slavnosti, kterých se zúčastnili klienti, rodinní příslušníci a přátelé klientů, zaměstnanci Naděje.

Cyklus slavností byl zahájen dne 14. června v Domě Naděje Brno-Řečkovice. Podávaly se špekáčky i další chutné občerstvení, specialitou byly křehké koláčky několika různých druhů, které napekli klienti domova se zaměstnanci. Hudební doprovod zajistila cimbálová kapela Sylván.

V pořadí další slavností bylo „Kloboukové vítání léta“, které se uskutečnilo dne 15. června v prostorách Domu pokojného stáří Brno-Královo Pole. Vládla velmi veselá atmosféra, kterou umocňovaly temperamentní písničky v podání harmonikáře pana Lukáše Hubra. K občerstvení se podávaly obložené chlebíčky, moučníky, čerstvé ovoce, káva i minerální vody.

V Domě Naděje Brno-Bohunice proběhla ve čtvrtek 16. června „Levandulová zahradní slavnost“. Jak napovídá již sám název této akce, slavnost byla provoněna levandulí, která právě v zahradě hojně kvetla. Také nádherná a vkusná výzdoba celé zahrady, kterou připravili pracovníci spolu s klienty, ladila do odstínů levandulových kvítků. Kulturní program zajišťovalo hudební duo Melodie manželů Maškových. Hráli a zpívali zejména písničky z dob mládí našich klientů. Zajímavým zpestřením byla ukázka židovských tanců v podání ženského tanečního souboru.

Poslední zahradní slavnost se konala ve středu 22. června v Domě Naděje Brno-Vinohrady a nesla název „Letní ovocná slavnost“. Zpěvák Martin Hasoň z hudební skupiny Živel celé odpoledne zpíval a hrál na klávesy a tahací harmoniku, zpívalo se i tančilo. Repertoár pana Hasoně byl tak obsáhlý a barvitý, že si všichni mohli najít písničky svému srdci blízké – zazněly hity tklivé i veselé, lidové i moderní, pomalé i rychlé. Ani zde nechybělo bohaté občerstvení od našich sponzorů.

www.nadeje.cz

 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO