Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Zabývám se učetnictvím a daňovou evidencí

4. 06 2010 | Jmenuji se Alena Jelínková. Vedením účetnictví a poradenstvím se zabývám již od roku 1993. Pracuji a bydlím v Praze 4, Jižní Město. Moje činnost je široká. Vedu účetnictví a daňovou evidenci většinou živnostníkům, ale i firmám s rozsáhlejší agendou (s.r.o.).

Jmenuji se Alena Jelínková.

Vedením účetnictví a poradenstvím se zabývám již od roku 1993. Pracuji a bydlím v Praze 4, Jižní Město. Moje činnost je široká. Vedu účetnictví a daňovou evidenci většinou živnostníkům, ale i firmám s rozsáhlejší agendou (s.r.o.). Vždy se snažím docílit daňové optimalizace. Zabývám se nejenom vedením účetnictví, ale i mzdovým účetnictvím a s tím související personalistikou – napsání pracovních smluv, dohod a veškerých otázek okolo zaměstnanců.

Moje firma se zabývá i zpracováním veškerých daní – DPH, silniční daň apod. Jsem pro Vás (za Vás) i v kontaktu s finančními úřady, Pražskou správou sociálního zabezpečení, všemi zdravotními pojišťovnami. Samozřejmě není problém na základě plné moci za Vás zařídit veškeré chození na všechny instituce (kontroly, přihlášky, odhlášky organizací a zaměstnanců apod.). Zpracuji Vám i knihu jízd za Vaše veškerá firemní vozidla. Dále Vám mohu vystavovat daňové doklady pro Vaše klienty.

Dle Vašich požadavků Vám mohu tisknout potřebné sestavy pro Váš přehled.  Spolupracuji i s daňovými poradci. Moje činnost je rozsáhlá, a proto, pokud máte zájem a potřebu,  ozvěte se, ráda se Vašemu účetnictví a daňové evidenci, budu individuálně věnovat.

Diskuse

Čtěte více

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO