Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Autoškola KING

18. 01 2012 | Autoškola KING, s.r.o. byla založena před 3 lety v okrese Praze západ s výukou skupin B a C. Po ročním působení je založena další provozovna v Praze 4 a autoškola zahajuje výuku také v anglickém jazyce. Po dalších dvou letech již vyučujeme všechny skupiny řidičského oprávnění, učíme také v německém jazyce a z jednoho učitele je osm instruktorů včetně jedné instruktorky.

Jako jedni z mála autoškol v České republice poctivě organizujeme každé pondělí a čtvrtek teoretickou výuku v našich učebnách. Dále u nás vyučujeme v rámci výuky „kurz první pomoci“, kdy zdravotní setra chodí přednášet k nám a žák nemusí navštěvovat kurzy jinde. Naše ceny za autoškolu uvádíme konečné s veškerým výukovým komfortem a učebními pomůckami, aby žák nemusel nic nikde shánět a draze nakupovat. Každý žák při přihlášení do autoškoly dostává automaticky učebnici + výukové CD a malý dárek s logem naší autoškoly. Pro výuku v AJ a NJ máme veškeré učebnice, testy a obrazové materiály přeloženy do daného jazyka. Moderně zařízené učebny jsou vybaveny počítači, díky tomu můžeme závěrečné zkoušky pořádat v jeden den v našich provozovnách.

Ke klasickým kurzům autoškoly pořádáme též školení řidičů referentů, školení řidičů profesionálů (akreditované centrum), výuku budoucích učitelů autoškol a kondiční jízdy. Nabízíme též poradenství v oblasti provozu nákladní a osobní dopravy, dopravní legislativy, pojištění a při řešení nehod, havárií či bezpečnosti práce v dopravě.

Díky různorodosti vozového parku, si žáci mohou volit mezi menším či větším autem, benzínovým či dieslovým motorem a autem s manuální či automatickou převodovkou. Pro lepší pohodlí jsou naše vozy vybaveny klimatizací. Veškerá vozidla jsou řádně pojištěna, jak proti hmotné škodě, tak proti úrazům žáků, nás nebo třetích osob a jejich majetku.

http://www.autoskolaking.cz 

Diskuse

Čtěte více

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO