Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Znakování s batolaty

3. 08 2010 | Znaková řeč pro slyšící batolata je zábavná forma, která vám pomůže porozumět Vašemu děťátku ještě předtím, než začne mluvit. Znakování používáme přirozeně celý život, je to velmi jednoduché jako například znak "pápá"

Znaková řeč pro slyšící batolata je zábavná forma, která vám pomůže porozumět Vašemu děťátku ještě předtím, než začne mluvit. Znakování používáme přirozeně celý život, je to velmi jednoduché jako například znak "pápá".

Program baby signs® je založen na dlouhodobém výzkumu a poprvé jej v odborné literatuře popsaly v 80. letech 20. století vývojové psycholožky Linda Acredolo a Susan Goodwyn. V České a Slovenské republice se program používá od roku 2008.

Program baby signs® pomáhá rodičům rozpoznat potenciál svých dětí, odbourává frustraci z nedostatečné komunikace v prvních třech letech života dítěte, napomáhá rozvoji mluvené řeči a umožňuje dětem sdílet jejich svět tak, jak ho vidí svýma očima. Mezi přednosti programu patří především jeho flexibilita, přizpůsobení motorickým schopnostem batolat a fakt, že byl testován na vědecké bázi.

Více o programu baby signs® se dozvíte na stránkách www.babysigns.wz.cz .

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO