Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Den 112 na Chodově

18. 02 2011 | Pátek 11. února se byl opět tzv. Dnem 112ky, při kterém některé hasičské stanice otvírají svá vrata pro návštěvníky. Nebylo tomu jinak ani u některých pražských stanic a jak se stává zvykem, účastnila se této akce spolu s profesionálními kolegy ze stanice č.4 i naše jednotka SDH Chodov.

Během dopoledních hodin probíhaly na HS4 statické ukázky techniky. Naše Iveco stálo jediné venku, vystaveno tak ne zrovna přívětivému počasí, zbytek techniky stál na svých postech uvnitř stanice. Jak bylo předesláno, počasí nebylo přívětivé a odráželo se to na "přílivu" zvědavců tím způsobem, že nás skoro zaskočil dav jedné třídy zdejší mateřské školy. Okolo 11. hodiny dopolední program skončil a my se odebrali zpět na naší zbrojnici, kde jsme setrvali přes poledne, abychom se na odpolední program opět vrátili na HS4.

Díky počasí se opět davy nehrnuly, ale přesto byla návštěvnost vyšší. Zlé jazyky tvrdí, že lví podíl na tom měla fifi V. s malým koďourkem a moje drahá půlka s demoliční četou.
Odpolední program byl obohacen o tradičně oblíbené šmikání vozidla Škoda Favorit (mládeží zvaný fakáč) s vyproštěním dvou osob. Figuranty se stala dvě naše populární semena Ivoš a David.
Profesionálové se dali do díla a přítomní diváci se škodolibě rozhlíželi, kdy se dostane na ostrý zásah, protože někteří okolojedoucí jedinci místo čumění na auto před sebou vejrali na kolem favorita stojící diváky a pak měli co brzdit.

Po vyproštění figurantů se návštěvníci odebrali do tepla svých příbytků a my po 17. hodině na naší zbrojnici, kde jsme po očistě vrátili Iveco do startovní pozice a šli také domů.

http://msdh-chodov.blog.cz/

Diskuse

Čtěte více

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO