Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

U nás je vždy příjemná zábava!

21. 05 2010 | Jsme moderní music bar s obrovskou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Pravidelná otevírací doba je úterý – čtvrtek 18 – 02 a pátek a sobota 18 – 05 a vstup do clubu je ZDARMA!!!.

Jsme moderní music bar s obrovskou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

Pravidelná otevírací doba je úterý – čtvrtek 18 – 02 ? a pátek a sobota 18 – 05 a vstup do clubu je ZDARMA !!!.

Naši barmani Vám na 12 metrů dlouhém baru namíchají mnoho koktejlů. Například tolik oblíbené Mojito, Cuba Libre, Sex on the Beach další a další....

Madona je oblíbený hudební klub. V Madoně music baru vám nabízíme každý den akční slevy na drinky, možnost vyhrát dárky za vybrané drinky, tématické párty a samozřejmě i dj, který vám zahraje vaše oblíbené hity od 80 let až po současnost.

Madona music bar je součástí vysokoškolských kolejí a proto v týdnu nabízíme dumpingovou cenu na pivo /22,- 0,4 l/ a plno jiných dumpingových cen na drinky.

Madonu můžete využít i pro Vaše soukromé oslavy narozenin, firemní páty, křty desek nebo knih a to v jakémkoliv dnu v týdnu.

Vždy ochotný a usměvavý personál je schopný Vám připravit dle vašeho zadání i raut včetně garden párty na naši uzavřené zahrádce.

Více na http://madona.cz

Diskuse

Čtěte více

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO