Maďarská policie zatkla třicetiletého muže, který podle vyšetřovatelů sbíral části lidských těl. Získával je patrně z opuštěných hřbitovů v Maďarsku a na Slovensku a také na svém pracovišti v nemocnici, informovala v úterý policie v prohlášení, které citovala agentura AP. Muž se podle ní ke shromažďování částí lidských těl přiznal. Vypověděl, že ho velmi přitahují a že z nich připravoval jídlo, které konzumoval. Zadržený, jehož jméno zpráva neuvádí, byl obviněn z nezákonného nakládání s lidskými těly.