Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

5. ročník Pražského cyklozvonění

17. 08 2011 | Již pátý ročník Pražského cyklozvonění se uskuteční v sobotu 17. září. Akci pořádají společně městské části Praha 4, 5, 11, 12, 13, Libuš, Slivenec a Řeporyje ve spolupráci s Nadací Partnerství a Magistrátem hlavního města Prahy.

Městské části se v pořádání akce střídají, v letošním roce je hlavním organizátorem Praha 4. Pražské cyklozvonění si klade za cíl propagovat dopravu šetrnou k životnímu prostředí a svým zaměřením se připojuje k myšlenkám Evropského týdne mobility.

Start cyklistů z městské části Praha 11 se uskuteční v 9.30 hod. ze stejného místa jako v předchozích ročnících, tzn. z prostoru u stanice metra Opatov. Každý, kdo přijede na kole, dostane cyklistický zvonek tričko s logem Pražské cyklozvonění. Pro cyklisty, kteří budou startovat na Praze 11, bude připraveno i malé občerstvení.

Cílem bude prostor budoucího A-parku U Ledáren v Braníku na Praze 4, kde bude od 11 hodin pro všechny účastníky připraven bohatý program – více na http://www.prazskecyklozvoneni.cz/.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO