Právě se nacházíte:

Čarodějnice na Opatově

Po roce na Jižní Město znovu zavítají oblíbené čarodějnice. Slétnou se 26. dubna ve 14:00 hod. v Centrálním Parku nad stanicí metra Opatov. Akci spolu tradičně a již několikátým rokem pořádají občanská sdružení YMCA Praha a Proxima Sociale.

Akce si klade za cíl přispět svou trochou do mlýna a podílet se tak na zpestření kulturního života Jižního Města. Na Čarodějnicích budou srdečně vítáni děti i dospělí. Prostě všichni, kteří se chtějí dozvědět více o činnosti výše jmenovaných organizací, nebo si prostě jen užít příjemný den. Je přichystán bohatý program. Zejména děti ocení zajímavé soutěže, hry a workshopy. Nebude chybět skákání na trampolíně, stolní fotbálek a chůze na skákacích botách a malé občerstvení. Z workshopů se můžete těšit třeba na malování na obličej nebo vyrábění odznáčků.

Starším návštěvníkům udělá radost nejen soutěž v tancování, ale také vystoupení místního rappera Gurmána, Jiřího Holického a kapely Simit Tadinda Susamli. Další podrobnosti o programu naleznete na ymkarium.ymca.cz nebo na proximasociale.cz.

www.praha11.cz