Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Dres Tomáše Řepky míří na Jižní Město

16. 02 2011 | Na Jižní Město putuje dres sparťanského obránce Tomáše Řepky, který vydražil na včerejší dobročinné aukci portálu iDNES starosta jedenácté městské části Dalibor Mlejnský. Na boj proti rakovině tak díky němu poputuje 160 tisíc korun.

„Jsem fanouškem Sparty, a tak mě tato informace o dražbě dresu a lístků na pohárovou bitvu s Liverpoolem zaujala. Lístky jsem už měl, nadchla mě ale myšlenka, že peníze půjdou na boj proti rakovině. Domluvil jsem se ještě s dalšími pěti kamarády, že se na aukci složíme,“ říká starosta Dalibor Mlejnský.

Výtěžek dražby půjde nadaci Rakovina věc veřejná, která se zaměřuje na financování výzkumu nových protinádorových léčiv a diagnostiky nádorových onemocnění v Laboratoři experimentální medicíny při Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci.

„Na jaře minulého roku vydražil kolega Janeček olympijský dres Martiny Sáblíkové, který má své čestné místo na radnici. Teď k němu přidáme i dres Tomáše Řepky. Nedražili jsme ale včera kvůli dresu, hlavní důvod byl ten, že peníze putují na dobrou věc,“ říká na závěr Mlejnský.

Oba dva dresy budou brzy vystaveny ve Sportovní hale Jižní Město.

www.praha11.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO