Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Festival street for art 2011

16. 05 2011 | Od 19. do 28. května se u stanice metra Opatov koná již čtvrtý ročník festivalu Street For Art, který letos nese podtitul "O veřejném prostoru, umění a lidech". Festival pro zájemce připravuje Zónu Ideal, 30 x 30 metrů velkou plochu pro testování kvalitního veřejného prostoru. Zóna Ideal je otevřená každý den od 15.00 do 22.00 (o víkendech už od 11.00) zdarma.

Kromě zahajovacího večera s PechaKuchaNight Prague (předprodej vstupenek začíná o půlnoci na 1. května zde: http://www.webticket.cz/akce/7007), čtyřech představeních Urban Human režiséra Jiřího Havelky, který na motivy knihy slavného urbanisty Jana Gehla Život mezi budovami" připravil akrobatické divadlo s městskými sportovci - parkouristy ze skupiny In Motion nebo projekce filmu o nejslavnějším streetartovém umělci Banksym jsou připraveny kreativní dílny a více i méně odborné diskuse.

Více informací o programu Zahrady i festivalu jsou na webech www.kczahrada.cz nebo www.streetforart.cz.

Zahájení akce projekzu ZÓNA IDEAL bude 19. 5. 2011 17:00 hod.
Ve 20:00 bude Slavnostní otevření ZÓNY IDEÁL.
Ve 20:20 se představí skupina http://www.pechakucha.cz/- prezentace architektů, výtvarníků, designérů a jejich práce, tedy debata o veřejném prostoru ve veřejném prostoru – streetforart speciál (online zde).
Ve 22:00 začíná afterpaty.

www.praha11.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO