Freshlabels v ČR exkluzivně uvede batohy ikonické značky Eastpak

Byly představeny na New York Fasihon Week v Chinatown pod Manhattan Bridge. A teď je budete mít možnost na vlastní oči poprvé vidět v samotném centru Prahy, která se na jednu noc v Chinatown promění. Řeč je o ikonických batozích, které jsou výsledkem spolupráce značky Eastpak s ikonou módního designu jménem Raf Simons.   

Zažijte launch kolekce Eastpak x Raf Simons 
v atmosféře filmu Blade Runner, v sobotu 27. ledna 2018 ve speciálním „batohovém“ obchodě Freshlabels v Panské ulici 9. Akce začne v 19:00 a je určena nejen pro speciální hosty, ale i širokou veřejnost a vstup je zdarma. Připravte se na hustou mlhu, netypické občerstvení a spousta překvapení, která vás vtáhnou do děje.

Kolekce batohů a tašek Eastpak x Raf Simons VI se inspiruje Asií a kultovním filmem „Blade Runner“ od Ridleyho Scotta. Efektně pracuje s novými materiály a detaily, bourá hranice a oslavuje originalitu a individualitu. Kromě tří nových modelů batohů kolekce zahrnuje i sportovní tašku a přepracovaný model tašky přes rameno. 

Batoh Eastpak RS Padded bude nejen k vidění na této jedinečné akci, ale zároveň k dostání ve čtyřech barvách v ČR exkluzivně právě ve Freshlabels. Sledujte více k události na www.facebook.com.
  
Batoh Eastpak RS PADDED 
Proslulá silueta typického batohu Eastpak je zpět v novém stylu a la Raf. Voděodolné plátno / plachtovina a přepracované praktické prvky jako např. originální ”kapucový” kryt zipu ochrání za každého počasí vše, co je třeba. V nabídce čtyři stylové barevné varianty s kontrastní látkou uvnitř.